Kısmetse Olur 12 Eylül Pazartesi 225.Bölüm Fragmanı Seyret

Kısmetse Olur 12 Eylül Pazartesi 225.Bölüm Fragmanı 2016 Kısmetse Olur 225.Bölüm özet, Kısmetse Olur 225.Bölüm Fragmanı Seyret Kimler Koruma Altında kim eleme gecesinden kurtuldu? Erkeklerden geçen sezondan kalan Adnan ve Semih koruma altına alınırken kızlardan Merve ve Hazal koruma altına alındı.Kızlar kimin kalmasını neden istedi?
Hazal Semih, çünkü onunla birbirimizi tanıma yolundayız
Serap Gökhan, aklımda olan tek bir damat adayı var. Onu tanımak istiyorum
Deniz Ceyhun, çünkü çok daha yeni tanımaya başladık en baştan gitmesi olmaz.
Aycan Semih, çünkü hazalla birbirini tanımaya çalışıyorlar.
Gamze Onur, çok sıcak çok neşeli şirin bir arkadaşım elenmesini istemiyorum. İlgilenmiyorum ancak evde olması gereken birinci
Rabia Gökhan, bende onu tanımak istiyorum
Didem Onur, Adnan derdim ama Onur demek istiyorum çok renkli bir arkadaş.
kısmetse olur 12 eylül fragmanı izle Merve Semih, onu söylememin amacı yeni gelin adaylarında bir ışık yakalamış ve Hazal kendini bir denesin dedi. Erkekler kimi seçti Onur Aycan, kırıldığını düşündüğüm için korumamı ona vermek istiyorum dedi.
Gökhan Aycan, bana kendi elleriyle çiçek yaptı. Serap’ta bana mıhlama yaptı ancak ben Aycan’a gitmesini istiyorum bugün onu çok kırdık dedi Şahin Didem, onunla aramda güzel sohbet oldu samimiyetine güveniyorum hiç oynamıyor Didem’in kalmasını istiyorum.
Semih Rabia, kafamda farklı bir aday olmadığı için Hazal diyecektim ama koruma altında Rabia yemek yaptı bugün Rabia diyorum.
Adnan Rabia, şuan için bir karar veremiyorum çok sabırlı biriyim geçen sezon 5 ay bekledim yine beklerim dedi. Kafa yapısı olarak Rabia ile anlaşıyor ve onu demek istiyorum dedi.Ceyhun Deniz, onunla konuşuyorum ve ona gitmesini istiyorum Tolga Merve, geçen gün kendimi yanlış ifade ettim onun adını vermek istiyorum dedi. kısmetse olur 225.bölüm fragmanı izle Aykut Merve ben aklımdaki ismi söyleyeceğim Merve diyorum dedi.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir